Pomocniki kuchenne - kitchen helpery wykonane z płyty meblowej

Kitchen helper Pomocniki kuchenne

Kategoria "Pomocniki kuchenne" to idealne miejsce dla rodziców, którzy szukają praktycznych i bezpiecznych podestów kuchennych dla swoich pociech. W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór pomocników kuchennych, które pozwolą Twojemu dziecku uczestniczyć w codziennych czynnościach kuchennych.

Nasze drabki, popularne za granicą jako "kitchen helper" zapewnią wygodne i bezpieczne miejsce do obserwacji rodzica w kuchni. Jako rodzice przykładamy ogromną wagę do tego, by meble były solidne, a użyte materiały bezpieczne. Wszystkie meble w tej kategorii są wykonane z wysokiej jakości materiałów i spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, tak aby zapewnić Twojemu dziecku komfort i bezpieczeństwo.

Płyty laminowane SWISS KRONO, których używamy do produkcji mebli mają właściwości antybakteryjne potwierdzone testami i certyfikatem.
"ANTYBAKTERYJNOŚĆ płyt laminowanych oznacza, że bakterie nie namnażają się na powierzchni płyt. Testy, wg ISO 22196:2011, przeprowadza się na 2 bakteriach (Staphylococcus aureus - gronkowiec złocisty i Escherichia coli - pałeczka okrężnicy), a ich wynik potwierdza, że powierzchnia płyt laminowanych posiada zdolność do hamowania wzrostu mikroorganizmów."

Obrzeża z twardego PCV, które zabezpieczają krawędzie mebli posiadają ATEST HIGIENICZNY B-BK-60211-0565/21.

Jeśli szukasz praktycznego i bezpiecznego pomocnika kuchennego dla dziecka to ta kategoria jest właśnie dla Ciebie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl