O nas

 

MagicznaKredka.pl to sklep producenta artykułów i mebli dla dzieci.
Jesteśmy małą rodzinną firmą, która  
pasją i zaangażowaniem tworzy każdy mebel, aby spełniał oczekiwania rodziców i był bezpieczny dla dzieci.

Pierwsze meble, jakie dla Was tworzyliśmy, w dużej mierze wykonywaliśmy w zaciszu naszego domu. Wychodzimy z założenia, że marzenia należy spełniać i małymi krokami dążyć do celu, zamiast siedzieć i czekać na sprzyjające warunki, bo one same nigdy nie nadejdą ;)

Początkowo proces pakowania mebli odbywał się w naszym salonie, najczęściej pod baczną obserwacją najmłodszego członka rodziny :)

  magiczna kredka 1  magiczna kredka 2

 Właściciele:

Tomasz - z wykształcenia technik elektronik i inżynier automatyki i robotyki. Odpowiada za cały proces produkcji, począwszy od projektowania, poprzez wybór materiałów do produkcji,  aż do wykonania finalnego produktu.
Fascynują go maszyny, roboty i automaty oraz procesy produkcyjne. Uwielbia tworzyć maszyny i urządzenia, dzięki którym nasze produkty są precyzyjnie wykonane przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Jest też prawdziwą "złotą rączką".  Ponad 10 lat temu, jego pierwszą działalnością była właśnie firma "Złota Rączka", gdyż potrafi naprawić sprzęty AGD, wykonać remont i nie boi się ciężkiej pracy. A obecnie w firmie tnie, frezuje, szlifuje i udoskonala proces produkcji :)

Monika - z wykształcenia technik ekonomista i inżynier logistyki. W firmie odpowiadam za współpracę z dostawcami, sprzedaż produktów, Obsługę Klienta i kontakt z Wami przez media społecznościowe. 
Interesuję się pedagogiką M. Montessori, która wspiera rozwój i samodzielność dziecka poprzez stworzenie odpowiednich warunków do nauki i zabawy oraz angażowanie dzieci w codzienne życie. Moją pasją jest rękodzieło oraz gotowanie, dlatego zapraszam do zapisania się na Newsletter, gdzie będę wysyłać inspiracje na aktywności dla dzieci, sprawdzone przepisy kulinarne oraz artykuły pisane przez specjalistów, z którymi współpracujemy.

Prywatnie od prawie 10 lat jesteśmy szczęśliwym małżeństwem oraz rodzicami  5-letniego Julka i 2,5 rocznej Ali, dlatego jakość i bezpieczeństwo produktów są dla nas bardzo ważne.

To dla naszych dzieci stworzyliśmy pierwsze produkty. Dzięki temu, że mogliśmy obserwować, jak na co dzień spisują się nasze meble i widzieliśmy radość dzieci, postanowiliśmy produkować meble dla innych :)

Cieszymy się ogromnie, że nasze meble, szczególnie drabek, zyskał Waszą sympatię.

Dziękujemy bardzo za wybór naszego sklepu, a także za każdą opinię, przesłane zdjęcie i polecenia <3 Dzięki Wam możemy się rozwijać i wprowadzać nowe pomysły :)

Jeśli chcecie poznać nas jeszcze bliżej to zapraszamy Was na fanpage i Instagram @magicznakredkapl, gdzie możecie zobaczyć kulisy naszej pracy, nowości w naszym sklepie, inspiracje - pomysły na pyszne dania i zabawy z dziećmi :)

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl