Kategoria Outlet w naszym sklepie oferuje wysokiej jakości meble w niższych cenach. Są to produkty, które podczas produkcji mogły ulec drobnym uszkodzeniom, takim jak delikatne zarysowania laminatu lub obrzeża, a także fabryczne wady na płytach meblowych, jednak wciąż meble są w pełni funkcjonalne i trwałe.

Jakie defekty mogą posiadać meble?

Chcemy podkreślić, że sprzedawane w tej kategorii meble są kompletne i bezpieczne dla dziecka. Defekty jakie posiadają kitchen helpery są wyłącznie estetyczne. Mogą to być wady fabryczne na otrzymanych z hurtowni płytach meblowych:
- małe czarne kropki na białym laminacie (średnica ok. 1-2 mm)
- delikatne wgłębienia na laminacie (średnicy do 5 mm), których nie da się uchwycić na zdjęciu),
lub wady powstałe podczas produkcji jak:
- zarysowania na laminacie,
- ryski na obrzeżu (widoczne na czarnym obrzeżu) lub niewielkie "uszczerbki" obrzeża.

Przykładowe defekty są pokazane na zdjęciach w galerii outletowego produktu.

Dzięki wybieraniu produktów z kategorii Outlet możesz zaoszczędzić na zakupie nowych mebli, a jednocześnie cieszyć się solidnym i stabilnym pomocnikiem kuchennym.

Wszystkie produkty z kategorii Outlet są starannie zapakowane, aby zapewnić, że dotrą do Ciebie w idealnym stanie. Mimo niższej ceny, oferowane produkty wciąż są objęte gwarancją producenta, co daje Ci pewność, że kupujesz produkt wysokiej jakości.

Wybierając meble z kategorii Outlet, nie tylko zyskujesz funkcjonalny i trwały mebel, ale także pomagasz w redukcji odpadów przemysłowych i dbasz o środowisko. Dzięki temu, że produkty z drobnymi defektami nie trafiają na składowisko, redukujemy ilość odpadów i przyczyniamy się do ochrony środowiska naturalnego.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą Outlet i wyboru kitchen helpera dla dziecka, który ułatwi codzienne przygotowywanie posiłków z małym dzieckiem, jednocześnie pozostając w zasięgu Twojego budżetu.

OUTLET

Drabek biały  40cm OUTLET Drabek biały 40cm OUTLET
Cena:

210,00 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl